7 ay önce
7 ay önce

Kadınların vazgeçemeyeceği 5 mobil uygulama

Artık telefon üzerinde ki mobil uygulamaların pek çoğu cinsiyet ayrımı yaparak hitap etmekte! Örneğin, kadınlara özel programlar olarak adlandırılan milyonlarca akıllı cihaz uygulamaları, siz değerli kadınlarımız için gündelik hayatlarını tamamen kolaylaştırmak adına üretilmiş.

 

Sunacağımız bu 5 mobil uygulama ile beraber gündelik işlerinizi oldukça kolaylaştırabilir, hayatınızı daha verimli bir hale sokabilirsiniz.

 

1-) Diyetick – Diyet Programı

iPhone ve iPad cihazlarında kullanabileceğiniz sizlere sunarak kilo kontrolü yapmanızı sağlayan kullanışlı bir sağlık uygulamasıdır. İndirmek isteyenler Googleden arayabilir.

 

2-) Tarif Küpü – Yemek, tatlı ve pasta tarifleri

Açık ve kolay anlaşılır anlatımı ve maddelenmiş malzeme listesiyle birçok farklı kategoride 1500’ü aşkın yemek tarifleri bu uygulamada sizleri bekliyor. Üstelik günlük olarak yayınlanan menüleriyle bugün ne pişirsem derdini ortadan kaldırıyor. Android ve iOs cihazlarında kullanılabilir.

İndirmek isteyenler Googleden arayabilir.

 

3-) Online Market – Online olarak çevre marketlerden alışveriş yapma imkanı

Online Market, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır. Normalde bir web sitesi olan ve internet üzerinden market alışverişi yapmanızı sağlayan Online Market’in artık bir de mobil uygulaması var.

İndirmek isteyenler Googleden arayabilir.

4-) Fitness Point – Antrenman Egzersiz

Fitness Point, spor salonundaki ilerleyişinizi takip etmek ve çok daha fazla özellik için basit bir uygulamadır. İhtiyacınız olan her şey!

İndirmek isteyenler Googleden arayabilir.

 

5 -) Cycles – Periyodik olarak kadınsal dönemleri hesaplayabileceğiniz uygulama.

Tek yapmanız gereken ekrandaki takvime en son regl tarihinizi girmek ve reglinizin kaç gün sürdüğünü seçmektir.

Paylaşın

Views
  15.753

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.864

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.241

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.