7 ay önce
7 ay önce

Karbonatlı Sivilce Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Karbonatın sivilceye etkisi var mı?

Sivilceler özellikle bazı dönemlerde sizlere kabus yaşatacak durumlara gelmektedir. Sizler için karbonatlı sivilce maskesi tarifi hazırladık. Karbonat yapısındaki etkenler ile sivilcelerde kurumayı sağlayacaktır. Bir anda ortaya çıkan ve moralinizi alt üst eden sivilcelerden hızlıca kurtalmak için hemen karbonat maskesi uygulayarak etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Karbonat Sivilce Maskesi Malzemeler
3 çay kaşığı saf su
1 çay kaşığı taze limon suyu
1 çay kaşığı karbonat

Hazırlanışı
Karbonat maskesi hazırlaması oldukça basittir. Evinizde kolaylıkla bulunan veya rahatça satın alabileceğiniz malzemeler içermektedir. Ayrıca pütürlü bir yapıya sahip olması ile birlikte peeling yapmak isteyen bayanlar dabu maskeyi tercih edebilir. Maskenin hazırlanması için tüm malzemeleri yeteri bir kapt iyice karıştırıyoruz. Karışım iyice  tamam olunca ve karbonat eridiğinde artık hazır. Yüzünüze uygulayabilirsiniz. Peeling etkisi almak istiyorsanız yuvarlak daireler şeklinde yüzünüze uygulamanız gerekmektedir.

Paylaşın

Views
  15.758

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.864

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.241

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.