8 ay önce
8 ay önce

Karım İçin Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Karıma Güzel Sözler 2021, Hanıma Güzel Sözler 2021, Karım İçin Güzel Sözler 2021, Karıma En Güzel Aşk Sözleri 2021, Canım Karıma Güzel Sözler, Biricik Eşime Güzel Sözler, Karıma Söylenecek En Güzel Sözler, Karınıza Güzel Sözler

 

İnsanın bu hayatta bir yastığa baş koyduğu karısı var ise eğer. Ona yüreğinden dökülen nağmeler le seslenmeli yüreğinden yüreğine bir bağlantı kurmalıdır. Kadınlar ekmeye suya havaya ihtiyaçları olduğu kadar ilgiye ve güzel sözlere de ihtiyacı vardır. İşte burada o kadının kocasına çok iş düşüyor. Karısının ruhunu doyurmayı bile kocalar her zaman hayata bir sıfır önde başlar ve o evde huzur ve mutluluk hakim olur.

Bu yazı dizimizde karım için söylediğim güzel sözleri derledik toparladık siz değerli okuyucularımız için.  2018 Karım için en güzel sözleri burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Karınız ile aranızda duygusal problemler yaşıyorsanız bu yazı dizimizi okumalısınız. Karınıza duygusal sözler ve karınıza güzel sözler söylemeyi ihmal etmeyin değerli dostlar.

 

Sen benim umut kaynağım, geleceği gören gözümsün, en umutsuz anımda yıldız gibi parlayan ışığımsın. Sen benim canımsın, Bitanemsin.

Ben seni ne kadar çok kırdım ama sen bana inat hep bana güldün, beni mutlu ettin. Ben senin hakkını nasıl öderim karıcığım. Allah’ım seni benden ayırmasın.

Seninle başlayan her cümle özeldir benim için, senin olduğun her yer güzeldir benim için, sen olduğun için her zaman böyle güzeldir benim hayatım. Hayatım seni çok seviyorum.

Belki bir yastıkta yatmadık ama iki hayatı bir hayat yapıp birlikte yaşadık. Seninle yaşadığım her gün benim için özel bir gündür. İyi ki varsın.

Karıma güzel sözler yazayım dedim ama bir türlü onun kadar güzel bir söz bulamadım. Seni çok seviyorum karıcığım.

Sen benim olduktan sonra istemem deniz derya, sen bana güldükten sonra istemem mutluluk başka sefa. Seni seviyorum karıcığım.

Eğer yanımda karı varsa çok güçlü biriyimdir. Benim en büyük destekçim her zaman canım karım olmuştur. İyi ki varsın Hanımım.

Bilmem başka insanlar nasıl evlendi ama ben seni görücü usulü sevdim. Her zaman gördükçe göresim geliyor, sevdikçe sevesim geliyor. İyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın karıcığım.

Söyle nereye diyorsan oraya geleyim, söyle seni nasıl daha çok seveyim, sen bana öl de ben hiç düşünmeden hemen öleyim.

Benim canımda sensin, kanımda sen, benim dünyalar güzeli karımda sensin hayat arkadaşımda sen, benim dertlerimin devası, acılarımın ilacı da sensin, gülümsememin, neşemin kaynağı da sensin, mutluluğum tek adresi de sen.

 

Gönlümün en nadide çiçeği, evimin aşk böceği, sevgi kelebeğim canım karıcığım seni çok seviyorum.

İyi ki seninle evlenmişim canım eşim. Sen benim karanlık günlerime aydınlık, huzursuz anlarımın huzuru oldu.

Sen sadece bir eş değildin benim için. Candan bir arkadaş, en samimi bir dost, acılarımın ilacı, dertlerimin dermanı, mutluluğumun kaynağı oldun. Teşekkürler hanımım.

Hanemin en özel insanı, sevgi kelebeğim, bu dünyada sahip olduğum her şeyim. Güzel karım seni çok özledim.

Seninle yürüdük bunca yolu, seninle birlikte üstesinden geldik onca derdin, seninle tarihe iz bıraktık mutluluğumuzla. Seni çok seviyorum karıcığım.

İste senin bir gülüşüne güneşi yakalayıp getireyim, İste Bitanem bir damla gözyaşına dünyayı yakayım.

İnsanın senin gibi bir karısı olduktan sonra bu hayattan daha ne isteyebilir ki, melek gibi bir eşi olduktan sonra başka zenginliğin ne önemi var ki?

Biz zorluklara da, acıya da birlikte göğüs gerdik. En mutlu anımızda birlikte kahkaha attık. Ve bitanem biz son nefesimizi de birlikte vereceğiz. Seni çok seviyorum canım eşim.

 

 

Eğer bugün böyle mutlu bir şekilde gülümseyebiliyorsam bu canım karım sayesindedir. Seni çok ama çok seviyorum canım eşim.

Ben seni hala ilk gün gördüğüm gibi aynı heyecanla seviyorum, geçmişime döküp bakıyorum mutluluk adına ne varsa hep seni görüyorum. Ve aşkım gelecek adına tüm hayallerimi, planlarımı senin üzerine kuruyorum.

Hayat çok kısa biliyorum ve korkuyorum bitanem seni sevmeye doymadan öleceğim diye çok korkuyorum.

Hanemin en özel insanı, sevgi kelebeğim, bu dünyada sahip eyguzelsozler.com olduğum her şeyim. Güzel karım seni çok özledim.

Uzat ellerini tutayım, gözlerini uzaklara daldır ben göreyim, kokunu rüzgarlara ver ben duyayım, kalbini o zaten bende onu hep seviyorum.

Seni hep içimde yaşıyorum, korkuyorum kimseye anlatmaya. Sonra birisi sana bakar, seni benden alır diye çok korkuyorum.

 

#En İyi Şair Sözleri yazımızın da sonuna geldik. Daha fazlası için sitemizdeki diğer  sözlere  göz atabilirsiniz.

 

 

 

Paylaşın

Views
  10.984

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.972

  Oğluma Güzel Sözler

  1.927

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.