7 ay önce
7 ay önce

Kekik Kaç Kalori

1 kase kekik kaç kalori: Kasesi tahminen 30 gram olarak hesaplanmakta. Bu orana bakılacak olunursa kalori(kcal) değeri 14 olmaktadır.

Kekik besin değerleri


100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 7.35(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 1.48(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 1.20(g)

Kekik Kilo yapar mı: Düzenli bir şekilde günde aç karnına 2 bardak kekikten elde edilen çayla 1 aylık kısa bir süre zarfında 2 kilo verebilirsiniz. Tabi ki de bunu abartmadan düzenli şekilde uygulamanız gerekir. Şayet aşırıya kaçmanız takdirde vücudunuza zarar verebilirsiniz.

Kekik Faydaları ve Zararları neler: Bol miktarda demir ve manganez elementleri barındırdığından bedene bol miktarda enerji verir. Bulundurduğu omega 3 sayesinde damar tıkanıklıklarını önler ve kalp hastalıklarına bire birdir. Ayak ve ellerde oluşan mantarların tedavi edilmesinde kullanılır. Ciltte oluşan beyaz ve kırmızı lekeleri gidermeye yardımcı olmaktadır.

Paylaşın

Views
  15.483

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.757

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.168

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.