7 ay önce
7 ay önce

Kekik Zahter Çayı Kaç Kalori

Türkiye’nin birçok yerinde yetişen bir bitkidir. Kekik çayı kaç kalori. Zayıflatıcı etkisi olan kekik, demlenerek içildiğinde bazı mineral ve vitaminler ölmektedir. Bu nedenle çay olarak içilmesi pek tavsiye edilmez. Ancak faydası da bulunmaktadır. Fakat kolesterolü yükseltici etkisi vardır. Vücutta birikmiş olan yağların eritilmesinde etkisi oldukça büyüktür. Hazımsızlığı gidermeye oldukça faydası vardır. Boğaz ağrısını almaktadır. Soğuk algınlığına iyi gelmektedir.

 

Gargara suyu olarakta kullanılmaktadır. Tabi insanlarımız bu tür faydası olan içecekleri tüketmemektedir. Ancak çok yanlış bir davranış sergilenmektedir. İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Günümüz de vatandaşlarımız abur cubur tüketiminde aşırıya kaçmaktadırlar. Bu tür alışkanlıklar obeziteye yol açmaktadır.

Paylaşın

Views
  16.105

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.986

  Oğluma Güzel Sözler

  3.258

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.296

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.748

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.