7 ay önce
7 ay önce

Kepeğe Karşı Etkili Çözüm

Gün içerisinde size oldukça sıkıntı yaşatan ve utanmanıza sebep olan kepek sorununa karşı evinizde hazırlayacağınız bu çözümle etkili bir çözüm sağlayabilirsiniz. 

Elbiselerinizin omuz bölgesindeki beyaz ve sevimsiz parçalardan evinizde hazırlayacağınız tarfile kolaylıkla kurtulabilirisiniz.

Malzemeler
Yarım limon suyu
1/4 bardak hindistancevizi yağı

İkisini içeriği iyice karıştırıp saç derinize uygulayınız. İşlem sonrası 15 dakika bekleyiniz. Bu tarifi haftada iki kez uygulayınız.

Hindistancevizi yağı bulmakta sıkıntı yaşıyorsanız taze limon suyu ile saç derinize masaj yapabilirsiniz. Bu işlem sonrası saçlarınızı düzenli olarak kullandığınız şampuanla yıkayın ve durulayınız. 2 bardak su ile 2 kaşık limon suyunu karıştırarak ardından tekrar saç derinize uygulayın. Bu son seferde yıkama yapmanıza gerek yok.

Paylaşın

Views
  15.137

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.608

  Oğluma Güzel Sözler

  2.986

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.125

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.680

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.