6 ay önce
6 ay önce

Kızıllar İçin Makyaj Sırları

Doğuştan kızıl saçlı olan kişi sayısı oldukça az. Ancak günümüz teknolojisi ile kızılın her tonunu yakalamak mümkün.

Doğal bir görünüm için katalogdan teninize uygun bir ton seçebilirsiniz. Kızıl saçlıysanız ve buğulu bakışlarınız olsun istiyorsanız siyah yerine kahve tonlarında far seçmenizi öneririz. Eğer kızılsanız her renk tonunda far kullanabilirsiniz. Ancak sert bir görünümden kaçmak için siyah eye liner ve maskaradan kesinlikle uzak durmalısınız.

Ozon tabakasının delinmesi, cildin erken kırışmasına neden oluyor. Yaz yada kış, hava koşulları ne olursa olsun mutlaka güneş kremi kullanmak gerekiyor. Eğer doğal kızılsanız muhtemelen cildinizde küçük çillerde vardır. Gizlemeyin, bu güzelliğinize güzellik katan karakteristik özelliği fondoten ile gizlemeye çalışmak haksızlık olur. Yine de eğer kapatıcı kullanacaksanız pembe tonlarından kaçınmanızı öneririz. Böylece kırmızıyı andıran bir yüz oluşmaz.

Allığınızı, rujunuza yakın renk tonlarından seçin. Pembe tonlarını önerebiliriz. Farklılık istiyorsanız koyu şeftali ile sarı mercanı deneyebilirsiniz.

Rujunuz şeftali ve kuru üzüm tonları olursa daha doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kırmızı ruj istiyorsanız, kiremit ve narçiçeği kırmızısı uygun olabilir. Yalnızca şeffaf bir parlatıcı bile yeterli aslında kızıllar için

Paylaşın

Views
  11.941

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.444

  Oğluma Güzel Sözler

  2.174

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.522

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.480

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.