8 ay önce
8 ay önce

Kocama Etkileyici Sözler

Güzel sözler söylemek isteyip de söyleyemeyenler,ben beceremem diyenler için de biz yardımcı olduk ve 2021 in en güzel sözlerini sizler için hazırladık.

 

 

Seni her gördüğümde ilk günkü gördüğüm gibi bakıyorum gözlerine, ben gözlerine baktıkça kaybolurum yüreğinin derinliklerinde, sonra boğuluyorum yüreğindeki sevgi selinde. Seninle olmak seninle yaşamak var ya tarifi mümkünsüz Kocacığım.

Seni ilk gördüğümde gözlerine baktığımda yüreğime umut ışığı doğmuştu, şimdi o ışık hayat ışığım, her daim parlayan güneşim oldu. Seni çok ama çok seviyorum güneşim.

Ne olur Aşkım beni her zaman sev, ben seni son nefesime kadar seveceğim. Hiç ayrılmayalım olur mu? Eğer illa bir ayrılık olacaksa bizi sadece ölüm ayırsın Aşkım.

Seni çok sevdiğim çıkıp haykırmak, bağırarak söylemek istiyorum ama korkuyorum aşkımıza nazar değecek diye susuyorum. Seni kendimden daha çok seviyorum korkuyorum kendimi kaybedeceğim diye.

Canım kocacığım hayatın tüm zorluklarında yanımda sen vardın, korktuğum zaman beni sımsıkı sardın, üzüldüğümde, ağladığımda gözyaşlarımı sildin. Sen benim bu dünyada sahip olduğum en kıymetli varlıksın. İyi ki varsın Sevdiğim Adam.

Sen benim hayatımın anlamı, geçmeyen günlerimin derin özlemi, acılarımın tek ilacı, mutluluğumun, neşemin tek adresisin. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim canım eşimsin.

Ben seninle evlenene kadar çok şeye sahip olduğumu düşünüyordum ama yanılmışım. Şimdi hayatım seninle tamamlandı Aşkım.

Hayatıma öyle bir girdin ki tüm acılarımı, kederlerimi silip yok ettin, yaprak kımıldamayan hayatımda mutluluk rüzgarları estirdin. Seni tanıdığım seni sevdiğim gün ömrümün en güzel günü oldu ve öylede kalacak.

Bu gözler var ya kocacığım bunlar seni gördü başkasını görmezler, bu yürek seni sevdi, bu kalp sana kapısını açtı başkasına kapandı artık, Bu beden tüm ruhumla seni sevdi başkasını sevmez artık.

Sen okyanusları aşıp ulaştığım bir gemi, demirlediğim son liman, yapraklarımı titreten en son rüzgârsın. Sen aşkla sevdiğim son insan, vazgeçilmez sevdamsın.

Sen aşk bahçemin tek gülüsün, sen ömrümün ilk ve son sevgilisisin. Seni çok seviyorum kocacığım.

Kocama etkileyici bir sözler yazayım derken birden aklıma gözleri geldi ve yine her zaman ki gibi kendimden geçtim gittim.

Sevmek sevilmek bu hayatı yaşamak seninle güzel canım eşim. Sen ömrüme ömür katanım, yoluma ışık tutanımsın. Sen benim bitanecik eşimsin.

Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde, ruhun bedenimde ve aşkın içimde olduğu müddette, seni daha çok seveceğim canım eşim.

Evimin neşesi, canımın içi, kuzumun babası Bitanem bak seni çok özledik.

 

 

 

 

Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Bana senin gibi iyi kalpli, mükemmel bir insanı kaderime yazdığı için sonsuz senalar olsun.

Seninle evlendiğime hiç pişman olmadım ama seninle bu kadar geç evlendiğime çok pişman oldum. İyi ki varsın, iyi ki benim hayatımdasın seni çok seviyorum.

Ben seninle sadece mutluluğu seçmedim. Ben seninle mutsuzluğu, kederi, acıyı, ölümü seçtim Bitanem. Ömrümün sonuna kadar seninim seni çok seveceğim.

Seni sevdikten sonra zamanla çok büyük sorun yaşıyorum ben. Sen yanımdayken su gibi akıp gidiyor zaman yetmiyor. Sen yanımda olmayınca da geçmek bilmiyor. Bak yine seni çok özledim.

Gözler vardır bir bakışla bir aşkı anlatır, sözler vardır bir cümle ile bir sevdayı dile getirir. Ve benim aşkım vardır koca yürekli canım sevdiğim.

Yıldızlar aşkım yıldızlar ayın etrafında toplanmışlar bizim aşk masalımızı dinliyorlar. Birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi ay dedeleri onlara anlatıyor.

Eğer bu hayat bu kadar güzelse bunun hepsi senin sayendedir Sevgilim. Seni çok seviyorum.

 

 

 

Paylaşın

Views
  10.987

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.973

  Oğluma Güzel Sözler

  1.928

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.