7 ay önce
7 ay önce

Küçük Odalar İçin Dekorasyon Önerileri

Eviniz küçük mü? Üzülmeyin… Dekoratif ve yerden tasarruf sağlayan mobilya ürünleri ile, küçük alanların daha ferah ve daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Dolap seçenekleri ile odada oluşabilecek dağınıklığı önleyen bu mobilya tasarımı, yatak ve dolabı bir arada sunuyor. Raf seçenekleri ile de kitaplarınız ve aksesuarlarınız için yer açıyor.

Çocuk odası ve genç odalarında tercih edebileceğiniz bu dekoratif mobilya seçeneği ile küçük odalarda yerden tasarruf etmiş olacaksınız. Çeşitli yastık ve minderlerle süsleyebileceğiniz bu yatak-dolap ikilisi örneklerini çeşitli mobilya mağazalarında  bulabilirsiniz. Yatağın hemen üstüne yerleştireceğiniz aydınlatmalar sayesinde, yatağınızın üzerinde kitap okumanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

işte size bazı resimler ekledim umarım hoşunuza gider 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  15.759

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.866

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.241

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.