7 ay önce
7 ay önce

Kumrallar İçin Makyaj Önerileri

Herkesin yüz şekli, gözleri ve burnu birbirinden farklıdır. Dolayısıyla her makyaj herkeste başka durur. Önemli olan cilt tonunuza uyan tonlarda ve sizi doğru yansıtan teknikle makyaj yapmayı bilmek. Bu da birkaç deneme yanılma yapmadan bulunamaz.

Açık kumral hanımlar için doğal tonlarda makyaj öneriyoruz. Açık toprak rengi eflatun ve özellikle de mavi gözlerinizde kullanmanız gereken renkler. Pembenin tonlarını göz, yanak ve dudaklarınızda kullanabilirsiniz. Maskaranızın rengi mutlaka siyah olmalı. Dudaklarınızda açık renklerde yada şeffaf tonlar kullanmaya özen göstermelisiniz. Şeftali tonları sarışınlara daha çok yakışıyor bu nedenle önermiyoruz.

Koyu kumralsanız renk seçimi konusunda özgürsünüz. Çoğu rengi taşıyabilecek bir ten renginiz var. Genellikle koyu tonları tercih etmenizi önerebiliriz. Elmacık kemiklerinize mercan rengi allık uyguladığınızda hoş duracaktır. Bronzlaştırıcı kullanırsanız teniniz mükemmel görünecektir. Gözlerinize şeftali ve pembe tonlarında far uygulayabilirsiniz. Teninize uygun olacaktır. Saçlarınız çikolata kahveyse eğer mavi ve leylak rengini size önerebiliriz. Siyah eye liner ve kahverengi far kullanarak etkileyici bakışlar yapabilirsiniz. Ruj renginiz de kırmızının tonları olursa muhteşem görüneceğinize eminiz.

Paylaşın

Views
  15.217

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.637

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.138

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.686

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.