6 ay önce
6 ay önce

Küt Saç Kesim Tasarımları

Küt Saç Kesim Tasarımları

Dişiliği temsil eden uzun saçlarınızdan vazgeçmek ve biraz kısaltmak istiyorsanız mutlaka yüz şeklinize göre saçlarınızı kısaltın. Saç kesimin de yüz şeklimiz çok önemlidir. Saçlarımızı bilinçsizce kestirdiğimizde geriye dönüşümüz olmayacak ve pişman olacak bir şey yapmamak için ilk önce yüz şeklimizin tanısını koymamız gerekiyor. Yüzünüz uzun ve çene kemikleri biraz dışarıya çıkık ise işte tam size göre bir saç modeli.

 

Kısa Küt Saç Modeli çene hizasında biter, yüzünüzde saklamak istediğiniz kendinizce beğenmediğiniz çıkık çene kemiğinizi kapatır ve yüzünüzü hatlarınızı daha fazla yumuşatarak farklı bir havaya büründürür.

 

Bob Kesim Saç Modelleri ise ense kısmı kısa ve bombeli yanlara doğru sivri aşağıya inen kısa saç kesimdir. Bob Model Kesimde yine uzun ve ince yüzlü hanımlara çok yakışan bir saç modelidir. Sarı saç her bayana yakışan bir saç rengi değildir. Genellikle kumral ve beyaz tenli hanımlara çok yakışır. Esmer tende olan bayanların tercih etmemesi gereken bir renk olan sarı saç esmer tende çok yapay ve peruk gibi durduğundan saç renginizi kendinize yakışan renkte bulmanız gerekir. Bu konuda bir uzmana danışmak iyi olacağını düşünmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  11.993

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.482

  Oğluma Güzel Sözler

  2.189

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.486

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.