7 ay önce
7 ay önce

Limonlu Suyun Yararları

Bir bardak suyunuzun içerisine yarım limon sıkınız… Görüldüğü gibi hazırlaması oldukça basit olan bu içeçek ile sağlıklınız için oldukça faydalı sonuçlar alacaksınız.

Akşamdan Kalma Olanlara

Midenizde sakinleştirici etki gösterir. Antiseptik işlevi sayesinde detoks yapmanıza olanak sağlar.

Cildi Arındırıcı

Su vücudumuzdaki toksinlerden arındırıcı özelliğe sahiptir. Limonlu su içtiğinizde ise içerisindeki C vitamini kanınızda bulunan toksinlerden arındırı bir etki göstermektedir. Ayrıca cildinizde bulunan kızarıklığını ve ince çizgilerinde yok edilmesinde etki gösterir.

Solunuma Etki

Limon sahip olduğu antibakteriyel özelliği ile birlikte göğüs enfeksiyonlarınızdan kurtulmanızda destek sağlar ve öksürükte rahatlama sağlar.

Beyniniz ve Sinir Sistemine Etkisi

Yapısında potasyum ile depresyonun etkisinde size yardımcı olacaktır. Unutkanlığa karşıda etkisi ile zihninizde rahatlama sağlayacaktır.

Taze Nefes

Sigara veya yemekler sebebi ile oluşan kötü kokulardan nefesinizi arındırır.

Kilo Verme

Limonlu su içerek iştahınızda azalma sağlayabilir ve sağlıklı şekilde kilo vermek için metabolizmanızı güçlendirici etki gösterir. Vücudunuzdaoluşan şişkinliğinizi de azaltmanıza yardım sağlar.

Paylaşın

Views
  15.478

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.756

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.167

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.