7 ay önce
7 ay önce

Meyveli Soda Kaç Kalori

1 adet(orta) Meyveli Soda kaç kalori: Adedi 200 gramdır. Bu da 46 kalori değerindedir.

Meyveli Sodanın besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 0.00(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.00 (g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.00(g)

Meyveli Soda Kilo yapar mı: Besin değeri oldukça düşük olan bu maden suyu kilo alımına neden olmaz. Tam aksine zayıflamanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Tüketiminde dikkatli olmakta yarar vardır. Gazlı özellik taşıdığından sağlınıza olumsuz etki yaratabilir.

Faydaları ve Zararları neler: Yapılan araştırmalara göre bu içeceğin vücudumuza pek bir faydası yoktur. Bilinen tek faydası yediğimiz besinlerin sindirilmesinde yardımcı olmasıdır. Ancak zararları bir hayli fazladır. Bol miktarda aroma ve şeker içermektedir. Bilindiği gibi şeker kalp ve damar hastalıklarına ve diyabet hastalığına neden olmaktadır. Üretimi esnasında karbondioksit adlı gazın basılması sonucunda meydana gelmektedir. Yani tamamen yapay bir içecektir. Tüketimi konusunda ne kadar bilinçli davranılırsa o siz değerleri okurlarımız için faydalı olacaktır.

Paylaşın

Views
  16.073

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.975

  Oğluma Güzel Sözler

  3.250

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.746

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.