7 ay önce
7 ay önce

Minyon Tipli Erkekler İçin Saç Modelleri

Minyon Tipli Erkekler İçin Saç Modelleri

 

Minyon tipli erkelerin en büyük sorunlarından birisi de nasıl bir saç kesimi yaptırmaları gerektiğidir. Çünkü onların sahip oldukları minyon yapı nedeniyle her saç modelini kullanamazlar onların küçük olan kafa yapıları ve bedenleri nedeni ile kabarık saçlar onları hiç de hoş olmayan bir görünüme kavuşmalarına neden olacağı için bu tarz modelleri kullanmamalıdırlar. Minyon tipli erkekler için saç modelleri arasında elbette çok değişik ve sizi daha yapılı ve uzun gösterecek çok güzel saç modelleri bulunmaktadır sizler elbette kendinizi daha iyi bildiğiniz için bu modeller arasından birini seçerek kullanabilirsiniz. Bu seçimi yaparken bir uzmandan yardım almanız daha doğru bir karar vermeniz için faydalı olacaktır.

Minyon Tipli Erkekler Çok Daha Karizmatik Görünebilirler

Özellikle yanları kısa kestirilmiş olan saç modelleri siz minyon tipli erkeklerin daha karizmatik görünmenizi sağlayacağı için daha çok tercih edilmelidir.  Yanlarını kısa kestireceğiniz saçlarınızın üst kısımlarını da fazla uzun bırakmamanız daha doğru olacaktır bir miktar uzun olan bu bölümde ki saçları jöle yardımı ile karıştırıp hafif dağınık bir görüntü vermeniz de size yakışacaktır. Minyon tipli olmak sizi üzmesin bu tipe sahip erkeler doğru saç kesimi ile hanımlar tarafından daha çok beğeni alabilirler. Uzun saçı seviyorsanız sorun yok saçlarınızı yanlarını öne atmayın yeter onları arkaya doğru düzgünce taradıktan sonra üst bölümü kabartarak yana doğru taramanız ve şekil vermeniz yeterli olacaktır böylece güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Belik de minyon tipli olmak sizin için bir avantaj çünkü minyon tipli erkekler için saç modelleri arasında çok değişik ve güzel modeller bulunmaktadır.

Dalgalı Saça Sahip Minyon Tipli Erkekler Nasıl Bir Model Seçmeli ?

Saçlarınız kıvırcık ise fazla uzatmayın ve yan kısımlarını yine kısa kestirin ve üst bölümünü düz saçlı olanlar gibi jöleleyin ve hafifçe karıştırın böylece çok güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz. Burada bulacağınız pek çok minyon tipli erkekler için saç modelleri arasından size yakışacak olanı mutlaka bulabilirsiniz. Saçlarınıza bakmayı ihmal etmeyin ve şekli bozulmaması içinde kuaförünüze sık sık giderek uçlarından aldırın böylece her zaman bakımlı ve hoş bir görüntünüz olacaktır. Önemli olan boyunuz ya da yapınız değil nasıl göründüğünüz bunu unutmayın ve her zaman bakımlı bir erkek olduğunuz takdirde uzun boylu ama bakımsız bir erkekten çok daha fazla ilgi toplayabileceğinizi unutmayın ve saçlarınızın bakını hiç ihmal etmeyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  10.989

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.973

  Oğluma Güzel Sözler

  1.929

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.