7 ay önce
7 ay önce

Mobil yazılımın ve mobil cihazların geleceği

Günümüz teknolojisi artık bilgisayarların tamamen hayatımızdan çıkarılmasına ve pek çok işimizi de mobil cihazlar üzerinden görmemize neden oluyor. Bunların en önemli özelliği de, her geçen gün yeni bir işe yarar mobil uygulama sunulmasıdır! Cihazın içerisinde yer alan mağazadan ücretsiz veya ücretli olarak indirilen uygulamalar sayesinde, hiç vakit kaybetmeden, birkaç tık ile işlerimizi görmek mümkün! Bu da bilgisayar çağının yavaş yavaş kapanmasına ve herkesin akıllı telefonlara geçiş yapmasına neden oluyor.

 

Mobil yazılımlar ve mobil cihazlar şu sıralar altın çağını yaşıyor desek yeridir. Önümüzde ki 10 yıl içerisinde de artık laptop ve akıllı cihazların birleştirilerek, bizlere taşınabilir bir aygıt olarak sunulması planlanıyor. Tabii ki bunu şimdiden kestirmek imkansız, zamanla bekleyip, izlenimlerimiz ile tecrübe kazanacağız.

Paylaşın

Views
  15.480

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.756

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.168

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.