6 ay önce
6 ay önce

Muhteşem Kızıl Uzun Saçlar

Kızıl saçlı bayanlar diğer bayanlara göre daha dikkat çeker. Herkesin cesaret edemediği Kızıl Saç Modelleri kadının dişiliğini ön plana çıkarır. Esmer yada buğday tenli hanımlara yakışmayacağı gibi beyaz tenli bayanlara son derece yakışır.
Bakımı en zor olan Kızıl-Bakır renk tonlarıdır. Akma riski çok fazladır. Saçınızı yıkarken soğuk su ile yıkamanızı tavsiye ederiz ve fazla yıkamayın deriz.
Yolda yürürken Kızıl Saçlarla dikkat çekmemek içten değil. Kendinize güveniyorsanız ve kızıl rengi taşıyacak
şartlara da sahipseniz hiç düşünmeden şimdiki saç renginizi bakır kızılına çevirin deriz.
Bir çok bayan bilir ki kepek şampuanlarısaç boyasını akıtır. Bundan dolayı saçınızda kızıl rengi tercih ettiyseniz bu
tür şampuanlardan uzak durmanız gerekir.
Sürekli bakım ve dikkat gerektiren Kızıl-Soğan Kabuğu Rengi güneş ışınlarından da çok çabuk etkilenir. Bunun için saç koruyucuları kullanın yada saçlarınızı korumak için saç bandı yada eşarp türü bir şeyler kullanın.
En Kullanışlı Kızıl Renk Tonları muhakkak ki kahverengiye dönük kızıl tonlarıdır. Aktığı zaman bakımından bir şey yitirmeyen renktir.
Dikkat çekmek isteyen bayanlar ten renginize güveniyorsanız kullanabileceğiniz En Çekici Renk Kızıl Tonlarıdır…

 

Paylaşın

Views
  11.996

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.483

  Oğluma Güzel Sözler

  2.189

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.486

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.