7 ay önce
7 ay önce

Nane Çayı Kaç Kalori

1 fincan nane çayı kaç kalori: Yaklaşık olarak 150 gramdır. Bu da inanamayacaksınız ama 2 kaloriye eşittir.

Nane Çayı besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 0.20(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.00(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir:0.00(g)

Nane Çayı Kilo yapar mı: Şu ana kadar hiç denemediğiniz bir çaysa kesinlikle denemenizi öneririm. Fazlalıklarından kurtulmak isteyen bay ve bayanların kesinlikle diyet listelerinde bulundurmaları gereken bir içecektir. Türkiye’de tüketim miktarı azdır. Ancak faydalarını bilseniz her gün bir bardak içmeyi hiç bir zaman ihmal etmezsiniz.

Nane Çayı Faydaları ve Zararları neler: Mide ve bağırsaklarda oluşan gazların giderilmesini sağlar.  Karaciğer yetmezliğini önler. Enerji verir ve hafızanızın güçlenmesini sağlayarak unutkanlığı azaltır. Astıma, gribe, bronşite, baş dönmesine, dil tutukluğuna, felce, çarpıntıya, baş ağrısına, ateş yükselmesine ve soğuk algınlığına iyi gelir.
Ancak  mide ülseri ve gastriti olan kişilerin fazla kullanmaması tavsiye edilir.

Paylaşın

Views
  15.213

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.637

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.137

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.685

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.