4 ay önce
4 ay önce

Naneli Limonata Kaç Kalori

1 su bardağı naneli limonata kaç kalori: Potasyum ve C vitamini bakımından zengin olan naneli limonata, sıcak havalarda sıklıkla tercih edilir. Bir su bardağı naneli limonata 200 gramdır. Bu da 108 kalori yapar. Şeker içerdiğinden diyabet hastası olanların ve kilo sorunu yaşayanların tüketmesi tavsiye edilmez. Şekersiz naneli limonata

Naneli Limonatanın besin değerleri; 
200 gramında ne kadar karbonhidrat bulunur: 22.7(g)
200 gramında ne kadar protein bulunur: 0.5(g)
200 gramında ne kadar yağ bulunur: 0.4(g)

Naneli Limonata Kilo aldırır mı: Yaz aylarında yüksek sıcaklıktan dolayı soğuk içeceklerin tüketimi artmaktadır. Sıcaklık, vücudun su oranını azaltır. Bu sebepten ötürü su ihtiyacı olanından fazlasıyla artar. Soğuk içecekler arasında yer alan naneli limonata kilo yapar mı sorusunu cevaplayalım. Naneli limonatanın içeriğinde şeker olduğundan pek tavsiye edilmez. Şeker, kiloların başlıca suçlusudur. Damarların tıkanmasına, diyabet hastalığının oluşmasına sebebiyet veren şeker, göbek kısmında yağlanmaya neden olabilir. Limonunun ve nanenin şifası bilinmektedir. Bunlar birleştiğinde insan sağlığına oldukça faydalı olacak bir içecek haline gelir. Tabi hazırlarken ekstra bir katkı katılmadığı takdirde bu durum geçerli olur.

 

Paylaşın

Views
  5.106

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  2.964

  Oğluma Güzel Sözler

  964

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  547

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  403

  Oval Yüz Şekline Göre Erkek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.