6 ay önce
6 ay önce

Nar Suyu Kaç Kalori

1 bardak(normal) nar suyu kaç kalori: 200 gram yani bir su bardağı 154 kalori içermektedir.

Nar suyu besin değerleri
100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 16.85
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.70
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.60

Nar suyu Kilo yapar mı: Fazla aşırıya kaçılmadığı sürece kilo yapıcı özelliği ön plana çıkmaz. Fakat ne kadar yiyeceğinizi iyi ayarlamak gerek. Bilindiği üzere narın faydaları saymakla bitme, yağ oranı çok düşük olması da formunu korumak isteyenler için çok iyidir. Düzenli olarak her gün meyve tüketimi yapmak sağlık açısından iyi olacaktır. Nar  suyu kaç kalori hakkında bilgilendirmeyi iyice okumak gerek.

Nar suyu Faydaları ve Zararları neler:   İçerisinde bol miktarda C vitamini, folik asit, potasyum ve lif bulunmaktadır. Bunların dışında Prostat ve cilt kanserine karşı vücudu iyi savunur. Kanser riskini aza düşürür ve önlenmesini sağlar.

Paylaşın

Views
  15.134

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.607

  Oğluma Güzel Sözler

  2.986

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.125

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.679

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.