7 ay önce
7 ay önce

Nasıl tarz olurum?

Bir tarza sahip olmak, özgün olmak, seçimlerinde herkesten farklı olmak, bir ortamda tüm gözlerin üstünde olması; herkesin yapabileceği bir şey değildir.

Kafelerde, avmlerde ve daha farklı birçok yerlerde karşılaştığımız yüzlerce şık insanlardan sadece çok az bir kısmı gerçekten bir tarza sahiptir.

Tarz olarak tanımlanabilmek için sadece şık olmak yetmiyor artık. Günümüzde tarz sadece kıyafetlerden oluşmuyor. Tarz olmak için saç, baş hatta kaş bile önemli bir etken.

Artık tarz olmak için öyle pahalı giysilere ihtiyaç yok.  Doğru adresleri öğrenerek siz de tarz sahibi olabilirsiniz. İyi, güzel, uyumlu ve özel parçaları bulmak artık çok kolay.

Dünyada tasarımcıların çok özel koleksiyonları ve özel üretimleri, en gözde markaların ve aksesuar dünyasının nitelikli parçalarına kadar çok geniş bir yelpazede ürün grupları çeşitli websitelerinden ayaklarımıza kadar geliyor.

İşin püf noktası doğru kombinler yapmak ve bu kombinlerin vücudunuza yakışmasını sağlamak. Yani vücudunuza yakışan şeyleri seçmek gerekiyor.

Seçilen her parçanın ayrıayrı ayrı çok özellikli olması sizi şık bir tarz sahibi değil rüküş yapar. Bu nedenle seçimlerinizde özellikli parçalara yer verin ama bunların tamamını tek bir kombinde kullanmayın.

Paylaşın
Benzer Yazılar

Views
  15.479

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.756

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.167

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.