7 ay önce
7 ay önce

Nişan İçin Erkek Saç Modelleri

                                            Nişan İçin Erkek Saç ModelleriNişan evlilik kararı alan çiftlerin bu yolda attıkları ilk önemli adımdır ve bu nişan olayını sevdikleri insanlar ile birlikte kutlamak isteyen çiftler de kadınlar kadar erkekler de bu günde kendilerini yakışıklı hissetmek istemektedirler. Bu da en doğal haklarıdır. Bu nedenle de eğer siz de nişan töreni yapacaksanız nişan için erkek saç modelleri arasından seçiminizi son günü beklemeden hemen yapmalısınız. Çünkü son gün yapacağınız seçim size yakışmaz ise panik olabilirsiniz. Bu nedenle daha önceden yapacağınız seçimi denemeniz de önemli bir husustur. Böylece yakışmaz ise seçiminizi değiştirebilirsiniz. Bu özel günde sizi karizmatik ve havalı gösterecek modeller arasından boyunuza, vücut yapınıza ve elbette yüz şeklinize en uygun olanı seçmelisiniz. Bu şekilde yapacağınız seçimde siz gecenin  yıldızı olacağınızdan emin olmalısınız.

      Nişan Töreniniz De En Yakışıklı Siz Olmalısınız.

Nişan töreninde nişanlınızın yanına yakışmak için nişan için erkek saç modelleri arasından size en yakışacak olan modeli seçmelisiniz. Bu aralar en çok moda olan modeller arasında saçlarının yan taraflarının arkaya doğru düzgünce tarandıktan sonra üst kısmının hafif bir şekilde kabartılarak arkaya doğru taranması ile olmaktadır. Bu şekilde boyunuz da daha uzun görünecektir. Yanları kısa ise saçlarınız üst kısmını yine hafif bir şekilde yukarı doğru tarayabilir ve böylece biraz serseri bir görünüme kavuşabilirsiniz. Burada önemli olan sizin kendinize yakışacak olan saç modelini keşfetmeniz olmalıdır.  Bu saç modeli yan taraflarının kesinlikle dağınık olmaması sizlerin nişanlınızın yanına daha çok yakışmanızı sağlayacaktır. Hafif bir serseri görünümün sorun olmayacaktır ama düzgünce taranmamış ve tamamen dağınık bırakılmış bir saç modelini kesinlikle seçmemelisiniz.

 

Nişan Önemli Bir Adım Olunca Saçınızda Önemlidir

Burada sizlerin nişan töreninizde kullanabileceğiniz çok güzel saç modelleri olan resimler paylaşmaktayız sizlerde bu nişan için erkek saç modelleri arasından istediğiniz gibi bir saç modelini seçebilir ve gecenizin yıldızı olabilirsiniz. Klasik saç modelleri de size nişan töreninizde çok iyi bir hava verecektir.  Bu modeller arasından yine saçlarınızı yandan ayırmalı ve geriye doğru taramalı ve bu şekilde fön çektirmelisiniz. Uzun boylu bir erkekseniz saçlarınızı tamamen arkaya doğru tarayabilir ve bunu yatık ve muntazam bir şekilde taranmasını sağlayarak çok yakışıklı bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Saç modelini seçtikten sonra kuaförünüz ile de görüş alış verişinde buluna bilir ve onun da bu konuda fikrini alarak en ufak bir hataya yer bırakmamış olursunuz.

Nişan İçin Erkek Saç Modelleri için resimlerimiz.

 

                                                   

Paylaşın

Views
  10.988

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.973

  Oğluma Güzel Sözler

  1.929

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.