9 ay önce
9 ay önce

Oğluma Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Oğluma Güzel Sözler 2021, Oğluna Güzel Sözler 2021, Oğluma Güzel Mesajlar 2021, Anneden Oğluna Güzel Sözler 2018, Babadan Oğluna Güzel Sözler 2021, Canım Oğluma Güzel Sözler 2021, Oğluma Güzel Sözler Whatsapp 2021 , Oğluma Güzel Sözler Facebook

 

Evlendiniz bir de anne mi oldunuz. Hele bir de oğlunuz olduysa her şey bambaşka olmuştur hayatınızda. Artık iki aşkınız vardır bir oğlunuz birde kocanız.Evinizin iki adamı,evinizin iki erkeği vardır.O büyüdükçe siz de büyürsünüz,o güldükçe siz de güler mutlu olursunuz.Evinizin neşesidir oğlunuz.Hep tatlı sözler söylemek istersiniz,söylersiniz de.
Bazen de farklı şekilde sevginizi anlatmak istersiniz ama kelimeler yetersiz kalır.Belki de siz güzel cümleler bulmakta eksik kalırsınız.

İşte siz güzel aileler için biz 2018 oğluma güzel sözleri derleyip sizler için sitemizde topladık.Artık içinizden geçip de söze dökülmeyecek hiçbir şey kalmayacak oğluma güzel sözleri okuyup canınız oğlunuza sevginizi dolu dolu gösterebileceksiniz.Yapmanız gereken oğluma güzel sözleri tıklamak ve oğlunuza sevginizi göstermek.

 

 

Seni bize veren Rabbime binlerce şükürler olsun. Senin gibi bir evladı bize nasip ettiği için ne kadar şükür etsem azdır. Allah’ım senin acını bize göstermesin canım oğlum.

Benim oğlum bana en güzel çiçekleri göndermiş ve altına da annem diye yazmış. Teşekkür ederim canım oğlum ama benim yanımda senin kokun hiçbir çiçeğin yerini tutmaz.

Söz vermiştin bize sizin için başaracağım diye ve yaptın da. Seni canı gönülden tebrik ediyorum oğlum. Yüce Mevla başarılarını muvaffak eylesin. Yolun, bahtın açık olsun.

Karşılık beklenilmeden, yıllar değil asırlar geçse bile unutulmayacak tek aşk annenin oğluna olan aşkıdır. Seni çok seviyorum aslan parçam.

Seni sevdikçe sevesim, öptükçe öpesim, kokladıkça içime çekesim geliyor. Seni bir an yanımdan ayırmadan her an göresim geliyor. Seni çok özledim oğlum.

Mal, mülk, servet, şan, şöhret hepsi boş eğer var ise aslan parçası gibi bir oğlun. Seni seven, güldüğü zaman mutluluk dağıtan, yüreği sevgiyle çarpan oğlum var ya bundan daha büyük zenginlik ne olabilir ki benim için.

Sen benim canımsın, ciğerimsin, ben seni yarın nasıl başkalarının kollarına teslim edeceğim, sensiz nasıl yaşayacağım şimdiden sensizliği düşündükçe deli oluyorum. Seni çok seviyorum canım oğlum.

Bu mesaj kraliçeden canından çok sevdiği prensine gönderilmiş olup içeriği sevgiyle doldurulmuştur. Annesinin oğlunu çok özlediğini, yüreğinin dayanamaz olduğunu anlatmak için gönderilmiştir.

 

Sen annesine, babasına layık bir evlat olarak yaşadın. Allah’ım da senin evlatlarını sana layık olarak yetiştirmek ve yaşatmak nasip etsin. Mevla’m seni korusun.

 

 

 

İnsan evladına olan sevgisinde karşılık beklenmez, bu sevda yıllar geçse bile asla unutulmaz. İnsan nasıl canını unutabilir ki canım oğlum.

 

 

 

Hayatını dileğin gibi yaşaman ve her zaman mutlu olman dileğiyle seni sevgiyle, muhabbetle öpüyorum aslan oğlum.

 

 

 

Güzel oğlum mutlu olmak istiyorsan sürekli geçmişe değil geleceğe bakmalısın, geçmişte yaşadıklarını unutup geleceğe yeni bir sayfa açmalısın.

 

 

Aslan parçam, canımın bir parçası değil tamamı oğlum. Sen benden ne kadar uzakta olursan ol ben her zaman seninle olacağım. Benim kalbim her zaman seninle çarpacak, aklım hep sende olacak. Günüm sana dua ederek başlayacak, gecem sana dua ederek bitecek. Allah’ım karşına her zaman iyi insanlar çıkarsın, işlerini kolay kılsın, zorluklar karşısında dayanma gücü versin. Helalından ve temiz kazançlar nasip etsin. Sağlığın, huzurun, mutluluğun hiçbir zaman bozulmasın. Sen benim gözbebeğimsin.

 

 

 

Benim doğum günün çok eskilere dayanır ama benim mutluluğum senin doğduğun günde başladı güzel oğlum. Sen dünyaya geldiğin gün bizim için yepyeni bir hayat başladı. Artık gecemiz, günümüz hep sen oldun. Seninle üzüldük, seninle ağladık, yine hep seninle güldük. Şimdi senin gitmen bize çok zor geldi. Hemencecik seni özledim, sanki bir gün değil de gideli bir yıl olmuş gibi geldi. Seni çok seviyorum kuzum.

 

 

Benim senin gibi bir evladım var ya ben bu hayattan başka hiçbir şey istemiyorum. Allah’ım sana acı çektirmesin, daima doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmak nasip etsin.

 

Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra oğlun aklına gelir hiçbir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

 

 

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

 

 

Canım oğlum bugüne kadar sen hep yüzümüzü güldürdün. Yüce Mevla’mda ömrün boyunca senin yüzünü güldürsün.

 

 

 

Meğer canda, cananda yalanmış bir evladın hiç onların yerine konmazmış.

 

 

 

 

Sen benim biriciğimsin, ben seni nasıl başkalarının biriciği yapacağım canım oğlum.

 

 

 

Benim yakışıklı prensim nerelerde ne yaparmış. Yoksa oralarda bir prensese gönlünü kaptırıp kraliçesini unutmuş mu? Seni özledim yakışıklım.

 

 

 

Canım oğlum sen benim güldüğümde yüzümdeki gülümsemem, uzaklara daldığımda en güzel hayalim, yarına umutla bakışımsın. Allah’ım seni her zaman mutlu etsin.

 

 

Senin gibi evladı olmayan evlat sevgisini bilemez, senin gibi bir evlat böyle kolay kolay dünyaya gelmez. Seni seven insan hiçbir zaman pişman olmaz. Sen benim biricik oğlumsun

 

 

 

Sen bizi her zaman mutlu ettin ve güldürdün, Allah’ımda seni her zaman güldürsün ve mutlu etsin. Sen iyi ki benim oğlumsun. Canım oğlum seni çok ama çok özledim.

 

 

 

Şu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamamın kaynağı neşelerimin mutluluk kaynağısın, sen benim iyi kalpli canım evladımsın.

 

 

 

#Oğluma Güzel Sözler yazımızın da sonuna geldik. Daha fazlası için sitemizdeki diğer  sözlere  göz atabilirsiniz.

 

 

 

Paylaşın

Views
  15.475

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.755

  Oğluma Güzel Sözler

  3.087

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.165

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.