4 ay önce
4 ay önce

Oksijenin Saça Yararı

Kadınlar saçlarınızla ilgili sorunlarınız mı var? ya da saçlarınız mı dökülüyor. O zaman çzöüm yolları için yazımızı okuyabilirsiniz.

Saçlarınızın rahata kavuşması ve sağlıklı olması için öncelikle saçınızı karışımlı bir şampuanla yıkamanız gerekir. Bu yıkama da şampuanın kokusu pek hoşunuza gitmeyebilir, ancak bu tür şampuanların çoğu zaman güzel kokmadığı da bilinir. Yıkama sonrasında çeşitli bitki köklerinden oluşan bir karışım uygulanıyor. Saçların dibindeki karışımla güneş ışığı ya da herhangi bir ışığa maruz kalmadan 25 dakika bekleniyor. Ardından ise normal su ile saçlar tamamen yıkanıyor ve şimdi asıl işlem başlıyor. Asıl işlemden kasıt saf oksijen ile saçların kurutulması oluyor. Oksijen tabancası kullanılarak yapılan işlem saç köklerinden kılcal damarlara ulaşıyor ve bu damarları harekete geçirerek saçları besliyor. Ardından beslenen saçlara son olarak bir de özel losyon eklemesi yapılıyor. Yine oksijen tabancası içerisine doldurulan losyon tabanca yardımı ile saç diplerine yerleştiriliyor.

Paylaşın

Views
  5.611

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  3.155

  Oğluma Güzel Sözler

  1.022

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  678

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  483

  Oval Yüz Şekline Göre Erkek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.