6 ay önce
6 ay önce

Omuz Hizasında Saç Modelleri

Son yıllarda sıkça tercih edilen saç modelleri arasında yer alan, pratik kullanımı ve modern görüntüsü ile omuz hizasında saç modellerini tercih edebilirsiniz. Küt kesim, katlı kesim, düz ya da dalgalı modelleri ile birçok farklı model seçeneği sunan bu saçların günlük kullanımı da oldukça rahat oluyor. Ünlü güzellerin de bu pratik kesimleri son dönemde sıkça tercih ettiklerini ekleyelim. Sabah evden çıkmak için sadece 10 dakikanız varsa, saç kurutma makinesi ve biraz da saç köpüğü ile saçlarınızı dalgalı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

 

Uzayan ve uçları yıpranmış saçlarınızda köklü bir değişiklik yaparak, hem saçlarınızı eski sağlığına kavuşturun, hem de onlara modern bir görünüm kazandırın. Omuz hizasında saç modelleri arasında yer alan bu model, saçların daha parlak, daha sağlıklı ve daha canlı görünmesini sağlayacak. Resimdeki gibi küt kesim, hem trend hem de oldukça havalı ve genç bir görünüm yaratıyor.

 

Paylaşın

Views
  15.483

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.757

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.168

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.