7 ay önce
7 ay önce

Örnek Farklı Lavabo Tasarımları

Son yıllarda klasik lavabo modellerinin aksine, bu tarz farklı tasarımlarda lavabo modellerine büyük rağbet gösteriliyor. Genellikle modern evlerin banyolarında görebileceğiniz bu tarz tasarımlar, banyoya farklı bir hava ve tarz kazandırıyor. Cam modellerin ön plana çıktığı 2020  yılının ardından, 2021 yılında yine farklı tasarımlar markaların kataloglarındaki yerini alıyor.

Banyo tezgahının üzerine yerleştirilen bu tarz lavabo modellerinin kullanımı da oldukça kolay. Klasik tipte modellerden sıkıldıysanız ve banyo dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, siz de bu tip lavabo modellerini tercih edebilirsiniz. Fiyatları klasik lavabo modellerine göre biraz daha pahalı olsa da, kaliteli malzemenin kullanıldığı ürünleri uzun yıllar kullanabileceğinizi unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  16.105

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.988

  Oğluma Güzel Sözler

  3.258

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.296

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.748

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.