9 ay önce
9 ay önce

Oval Yüz Şekline Göre Erkek Saç Modelleri

Oval Yüz Şekline Göre Erkek Saç Modelleri

Erkeklerin birçoğu sadece moda diye gördükleri saç kesimini yaptırmak isterler. oysa sizlerin çok beğendiği saç kesimi aslanda sizlerin yüz şekline asla uymayacak ve beklide sizlerin yüzünde var olan hataları bile gündeme taşıyacaktır. Oysa berber koltuğuna oturmadan önce yüz hatlarınız için ön bir araştırma yapabilir ve sizlere uygun yüz bularak sitemizde yer alan görsel resimleri takip edebilirsiniz. Sizin karakterinizi ortaya koyacak sac kesimi için sizler biraz bilgi vermek bizleri mutlu edecektir. Sizlerde artık moda diye her sac kesimini sizleri uygun olacağını düşünmeden berberinizden yardım talep edebilirsiniz. Bu arada saçınız dalgalı ya da düz ise yine kesin şeklinizi ona göre değişim gösterecektir. Oval yüz şekline göre erkek saç modelleri arasında dengeli ve şık bir yüz yapısı için sizlerde bu kurallara dikkat edin.

 

Oval Yüz İçin Kesim Şekli Nasıl Olur

Dengeli kişilere ait olan bu yüz tipi en ideal yüz tiplerinden biri olurken saç stilistleri her zaman en iyi saç kesimlerini oval yüzler çene tarafına doğru yuvarlak hatların oluştuğu bir yüz şekli olacaktır. Stilistlerin en rahat çalıştıkları yüz kesimlerinden bir olacak ve tüm modeller bu yüze uygun düşecektir. Burada dikkat etmeniz gereken alnınızı tam kapanmamasını sağlamak ve perçemlerini her zaman yandan taramak olacaktır. Oval yüz şekline göre erkek saç modelleri aşağıda yer alan resimlerde göreceğiniz gibi sizlere uygun olan aslında doğan olarak yapılan saç kesimleri olacaktır. Bunun yanı sıra sizlerin saçı diz bir saçsa yine kısa kesim sac uygulanabilir ve acınızı parmaklarınız arasından geçirdiğiniz zaman çok rahat şekil almasın sağlayabilirsiniz. Artık düz saçların kesimleri sizlerde çok rahat anlamış olmalısınız.

 

Oval Yüz İçin En İyi Kesim

Saçlarınız kıvırcık ve dalgalı da olabilir, o zaman yapmanız gereken saçınızı doğal büyümesini beklemek ve yanlardan çok fazla aldırmadan saçları temizletmek gerek. Oval yüze uzun ve dağınık saç modelleri her zaman çok yakışacaktı. Oval yüz şekline göre erkek saç modelleri berberlerin en rahat çalıştığı yüz profili olacaktır. Sizler yinede saç kestirmek istediğiniz zaman kesinlikle berberinizin sizlere vereceği öğütleri dinleyerek hareket ederseniz sizler için her zaman en iyi olan olacaktır. En sağlıklı olana tercih edeceğinizi ve yüzünüzde en iyi duracak olan şekli beğenmeyeceğinizi biliyoruz. Hemen resim galerimizi kontrol ederek kendi stiliniz ve yüz şekline uygun olan modelleri inceleyebilir ve tarzınızı sizlerde yaratabilirsiniz.

 

 

Paylaşın

Views
  15.474

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.755

  Oğluma Güzel Sözler

  3.087

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.165

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.