1 ay önce
1 ay önce

Özel Geceleriniz İçin Makyaj Önerileri

Özel geceleriniz ve buluşmalarınızda kendinizi için en ideal makyajı mutlaka biliyorsunuz. Fakat daima yeni ve etkileyici bir fikir bulabilirsiniz.  Fikiri tavsiye ve detaylar sizi öne çıkartacaktır.

Sizler için bir kaç makyaj fikrini derledik. Gözleriniz için altın rengi gölgeler ve dumanlı gözleri tercih edin.  Biraz daha gösterişi istiyorsanız kirpiklerini öne çıkartmayı unutmayın. Makyajın yoğunluğunu öne çıkartmadan yapılan sadece makyajlar oldukça trend durumda. Mutlaka denemelisiniz ama kaşlarınız biraz öne çıkartmayı ve gözler ile dudakları unutmamalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.