7 ay önce
7 ay önce

Php mi Asp mi?

Php ve asp arasındaki farklarda en belirgin olanı php tamamen ücretsiz, açık kaynaklı bir platform olmasına karşın asp windows yönetiminde maliyetli bir platform.

 

Asp nin farklarından biri ise yapısı gereği dinamik ve flash tabanlı web sitelerinde kullanılmakta. Php tüm işletim sistemlerini destekliyor. WordPress’e baktığımızda php ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Asp.net daha güçlü bir sistem olduğundan dolayı profesyonel projelerde çoğunlukla asp.net sistemi kullanılıyor.

Paylaşın

Views
  15.477

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.755

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.167

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.