8 ay önce
8 ay önce

Popüler Erkek Saç Modelleri

Popüler Erkek Saç Modelleri

Her yol yeni bir moda akımı ile karşıya, karşıya kalan siz sevgili okuyucularımız son yıllarda en çok erkeklerin moda dünyası üzerinden haberler okuyor olabilirsiniz. Artık bayanların moda dünyası kadar siz erkeklerinden kendilerine has moda dünyasını yakından takip ediyor ve ana renklerin yanı sıra kumaş kesimlerine eşlik edecek olan saç kesimlerini ile modelleri kombin hale getiriyorlar. Bu aça kesimlerini arasında klasik kesimden, modern kesime kadar sizlerde her türlü saç modelini bulabilir ve kendi tarzınızı hangisi olduğun karar verebilirsiniz. Bizlerde sizlerin bu özel merakını yerinde inceledik ve modanın kalbinin attığı Paris moda rüzgarları arasında en ünlü Popüler erkek saç modelleri arasında secim yapmanıza olanak sağladık. Şimdi sizlere bu konular hakkında küçük tüyolar vererek yüzünüze uygun olana seçmenize yardımcı olmak istiyoruz.

 

En şık modeller

Saçınızı sakalla kullanmak istiyorsanız ve yüzünüz uzun bir yüz ise sizlere bu yılın asimetrik kesimini ciddi anlamda tavsiye edebiliriz. Sakalların uzun olması uzun yüzünüzü saklayacak ve sizleri daha olgun olduğu gösterecektir. Sacları üst kısmının uzun olması ve yan kısımların kısa olması çoğu zaman erkeklerin yüz ifadesini bazen daha sert gösteren modeller arasında görünebiliyor. Karışık ve uzun saçlardan hoşlan siz gençlerde bu yıl bu modelleri çok seveceksiniz. Bu modelde yanlar dana az inceltilmiş ve arka ense kısmı daha sert alınarak içeri girilmiştir. Popüler erkek saç modelleri arasında bizlerin en çok sevdiği saç sekli olan ve asker sac kesimi değdiğimiz saç kesimi olacaktır. Üst kısmını makasla inceltiyor ve yan kısımları makine ile en ince haline getiriyorlar.

                                                    Erkeklerin Tercih Ettiği Modeller

Siz beylerin bu sıralar en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan asimetrik kesimlerden bir tanesi de üst kısmı daha çok hacimli ve yan kısımları daha az kesilmiş olmuş saç kesimleri olacaktır. Modeller arasında en fazla kullanılan modeli bulmanız için sizlerde bundan sonra sitemizde yer alan resim galerisini inceleyerek görebilirsiniz. Ünlü yüzlerin saçların ne kadar beğendiğiniz biliyoruz ve sizlerde onların saç şekillerini artık kendi tarzınız yapabilir ve Popüler erkek saç modelleri ile etrafınızda olan kişilerin uzun yüzlü olanların ise yandan ayrılmış uzu saç modellerini tercih etmesi daha doğru olacaktır. Bunun yanı sıra yuvarlak yüzlü beyler sizlerde saçınızı üst kısmını biraz daha dağınık bırakabilir ve yan tarafları kısa olan saçları tercih edeceksiniz. Buyurun sizlerde resim galerimizi inceleyin.

  Popüler Erkek Saç Modelleri Resimleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  10.985

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.972

  Oğluma Güzel Sözler

  1.927

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.