6 ay önce
6 ay önce

Portakal Suyu Kaç Kalori

1 bardak portakal suyu kaç kalori: 200 gram yapmaktadır. Yapılan araştırmalara göre 90 kaloriye denk gelir.

Portakal Suyu besin değerleri

1 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 8.79(g)
1 gramı ne kadar Protein içerir: 0.93(g)
1 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.17(g)

Portakal Suyu  Kilo yapar mı: Kahvaltıların vazgeçilmezi olan içecek, C vitamini barından bir enerji kaynağıdır. İçerdiği mineraller vücudun gereksinimleri sağlar. Ancak kilo alımına herhangi bir etkisi bulunmamakta. Ancak fazla tüketimi tavsiye edilmez.

Portakal Suyu  Faydaları ve Zararları neler: Yararlarını saymak ile bitmez. Pankreas kanserini önler, vücuda enerji verir, çocukların fiziksel gelişimine yardımcı olur. Kalp  hastalıklarını önler, bağışıklık sistemini güçlendirir. vücut şekerini düşürür, damar hastalıklarına bire bir etkilidir. Tabi mide hastası olanlar tüketmemelidir. Sindirim sistemini düzenler, hazmı kolaylaştırır.

Paylaşın

Views
  15.134

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.607

  Oğluma Güzel Sözler

  2.986

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.125

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.679

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.