6 ay önce
6 ay önce

Renkli İplerle Saç Dokuması

Saç modası yеni bir trend ile karşı karşıya.
Modern hippiliğin yükseldiği, feѕtivаllerin de devam ettiği bu dönemde; nur topu gibi yeni bіr trende sahiр olduk. Halı yаpımınа bеnzеyеn bu işlemde rеnklі ipler sаçlаrın arasından gеçirilеrеk adeta bir dokumа іşlemі yaрılıyor. Şimdi bu trendin en güzеl örnekleri іle karşılaşmaya ne dеrsiniz?
Son zamanlarda Hipi Modası dünyayı kasıp kavururken değişik değişik moda trendleri
çıkmaya başladı ve bu kervana en son katılanlardan biri de Renkli İple Saç Dokuması istediğiniz saç tasarımına kolayca uygulayabileceğiniz zor gibi görünün fakat gerçekten çok basit bir saç uygulaması olan bu stili çok seveceksiniz. Uzun saçlı veya kısa saçlı olmanız herhangi bir şeyi değiştirmiyor. Her tip saça uygulanabilen iple saç dokuması yöntemi ile daha şık ve farklı görünebilirsiniz. Koyu saçlar için daha açık tonda renkli ipler tercih ederken daha açık renkli saçlarınız var ise daha koyu iplikler kullanmalısınız. İhtiyacınız olan malzemeler yuvarlak bir gergi evde lif örmede kullandığınız malzemeden bahsediyoruz, renkli ipler ve tabiki cuvaldızdan küçük bir iğne. Sadece üç malzeme ile harikalar yaratabilirsiniz.
Size tavsiyemiz şu eğer günü birlik kullanmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka
daha küçük boylarda saç dokuması yapmalısınız.
Paylaşın

Views
  10.988

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.973

  Oğluma Güzel Sözler

  1.929

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.