Ricardo Quaresma Saç Modelleri 2018

Hiç kuşku yok ki ülkemizde saç modelleri konusunda en popüler ve en çok takip edilen isimlerden bir tanesi Ricardo Quaresma. Genel olarak cesareti yüksek saç stilleri tercih eden Ricardo Quaresma bu sene yaptığı modellerlede 2018 yılına damga vurmayı başardı. Saç yapısı aslına bakarsanız biraz seyrek Quaresma’nın, özellikle en kısımlarında yoğun bir dökülme gözlemleniyor ancak bu durumu kendi lehine çok başarılı bir şekilde çevirmeyi başarıyor 🙂 Sürekli değiştirdiği ve yenilediği modellerlede herkesi sıkı bir takipçi yaptı saç modelleri konusunda 🙂 Bu sebeple bizde sizlere Ricardo Quaresma Saç Modelleri 2018 için bir derleme yaptık.

Bu sene ile alakalı en büyük farklılık tabi ki hepinizin tahmin edeceği üzere Quaresma’nın civ civ sarısına boyadığı saçlarıydı 🙂 En büyük değişikliği saç renginde yapan Quaresma modelinde de ufak bir değişiklik yaptı. Her yıl genelde kendine yeni bir model belirleyen Quaresma, bu yılda ufak dokunuşlarla kendine 2018 Quaresma saç stilini çıkarttı.

Şimdi öncelikle yıllar yılı Ricardo Quaresma’nın saç modelleri ile alakalı gelişime bakalım;

Her yıl yaptığı sükseli değişimlerle gördüğünüz gibi bambaşka bir insana bürünen Ricardo Quaresma saç konusunda sıkı takip edilen biri haline geldi gerçekten de. Bizlerde siz değerli takipçilerimizden çok fazla mail ve yorum aldık Ricardo Quaresma Saç Modelleri paylaşmamız konusunda o sebeple şimdi sizlere 2018 yılı ağırlıklı ama genel olarak Ricardo Quaresma’nın sık kullandığı saç stilleri ile alakalı bir arşiv oluşturduk ve sizlere sunduk, umarım beğenirsiniz.

 

 

Ricardo Quaresma Saç Modelleri