7 ay önce
7 ay önce

Root’un Önemi

Bu yazımızda Root’un Android telefonlardaki görevini ve ne işe yaradığını anlatacağım.

Root,Android Telefonlarda veya Tabletlerde tam yetki almamıza yarıyor. Örneğin Telefonu aldığınızda Facebook diye bir uygulama yüklü fakat siz bunu kullanmıyorsunuz. Bu uygulama sisteminizden belli bir ram ve belli bir alan alıyor. Bu uygulama silinmiyor. Ne yapaksınız? Root yapacaksınız.

Root yapmanın ayrı bir olumlu tarafı ise sisteminizdeki kullanılan rami çoğaltma Ram bakımından Telefonunuz rahatlayacak ve daha hızlı işlem yapmasını sağlayacaktır. Root karmaşık bir işlem olduğu için daha tam bilgisi olmayan acemi kullanıcılar için önermiyoruz.

Paylaşın

Views
  15.759

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.866

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.242

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.