5 ay önce
5 ay önce

Saç Bantlı Gelin Saçı Modelleri

Gelin adaylarının düğün gecesinde en çok kullandıkları saç modelleri arasında saç bantlı gelin saçı modelleri de yer alıyor. Hem modern, hem şık hem de zarif bir tarzı bulunan gelin saçı bantları ile sade bir topuza canlılık getirebilirsiniz. Gelin saçınızı çiçekli bir taç ile zenginleştirmeye ne dersiniz? En şık, en modern saç aksesuarları ile harika gelin topuzları ve açık gelin saçları elde edebilirsiniz. Gelinliğinizi tamamlayacak, gelin saçınızı ön plana çıkaracak birbirinden güzel saç bantları ile yapabileceğiniz gelin saçları ile düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize toplayın.

 

 

Resimdeki taşlı saç bandı, gelin saçı için ideal bir seçim. Oldukça zarif ve modern bir görüntüye sahip olan bu model, saç bantlı gelin saçı modelleri arasındaki yerini alıyor. Yapacağınız sade bir topuzu düğün konseptine uygun bir tarza kavuşturmak için tercihinizi bu tarz aksesuarlardan yana kullanabilirsiniz.

 

 

Her iki resimdeki saç bandı da gelin adaylarına uygun birer aksesuar. Birinde çiçek işlemeler, diğerinde taş işlemelerin hakim olduğu her iki saç bandı da özellikle vintage tarzdaki gelinliklere çok yakışacak. Modern görünümünüzü tamamlayacak tarzlar yaratmak için tercihinizi bu tarz saç bantlı gelin saçı modellerinden yana kullanabilirsiniz. Topuz yaptırdığınız ya da açık bıraktığınız gelin saçınızı en iyi tamamlayacak seçenek bu tarz saç aksesuarları olacak. Daha farklı modeller için galerimizde yer alan modellere de göz atabilirsiniz…

 

Paylaşın

Views
  11.946

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.448

  Oğluma Güzel Sözler

  2.177

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.523

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.480

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.