7 ay önce
7 ay önce

Saçlarınızı Bu İksirle Güçlendirin

Saç dökülmelerinde hemen her kadının problemler yaşadığı bir aşikardır. Özelikle mevsim dönüşümlerinde bu dökülmeler daha da artmakta ve yaz mevsiminde ışıldayan saçların sonbahar solgun bir hal aldığı görülür.

Ancak bu problemi çözmek için bazı çözümler bulunmaktadır. Bitkisel yağlarla hazırlanan saç maskesiyle bu durumu ortadan kaldırmak oldukça kolaydır. Hazırlanan bu karışım ile saç dökülmelerini engelleyebilir ve saçlarınızın beslenmesine önemli ölçülerde katkılar sağlayabilirsiniz. Badem yağı, susam yağı, hint yağı, sarımsak yağı ve ısırgan tohumu yağı bir cam şişe içerisinde aynı miktarda konulan ölçüleriyle karıştırılmalıdır. Hazırlana karışım ile saç diplerine iyice yedirmek kaydıyla masaj yapılmalı ve masajın ardından bone ile kapatılarak 2 saat beklenmelidir. Ardından da bitkisel bir şampuanla yıkanarak son hali verilmelidir. Saç dökülmelerini önlemek ve saçları beslemek için bu karışım haftada bir kez uyulanmalıdır.

Paylaşın

Views
  15.211

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.636

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.137

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.685

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.