7 ay önce
7 ay önce

Sarı Saç Modelleri

                                                               Sarı Saç Modelleri

Saçlar, görünüm bakımından oldukça önemlidir. İster siyah saçlı isterseniz de sarı saçlı olun en havalı saç modellerine başvurduğunuz zaman daha iddalı görünmeniz kaçınılmaz olacaktır. Ülkemizde sarışın erkeklerde bulunuyor. Bu erkekler sarı saçlarına yakışır modelleri tercih ederse daha fazla sempatik görünmeye başlamış olacaktır. Sarı saçlar diğer saçlara oranla daha fazla dikkat çekici özeliğe sahiptir. Bu nedenle sarı saçlarınıza daha uygun modelleri ortaya çıkarmanız gerekiyor.

Sizler için Bir kaç resim ekledim.

 

                                                               Sarı Dağınık Kısa Saçlar Erkek

Sarı saçlara sahip olan erkeklerin tercih ettiği ve severek kullandığı modellerden birisidir. Hem kısa hem de dağınık özelliğe sahip olan bu saç modelinin de sarışın erkeklerde ayrı bir dikkat çekici durduğunu söylememiz gerekiyor. Fakat bu modelin daha çok kirli sakalla daha çok güzel gittiğiniz söylememiz gerekiyor. Eğer ki kirli sakallarınız var ve saç modeliniz de bu şekildeyse o zaman tadından yenmeyecektir. Bu tarz saç modelini düşünen erkeklerin yüzünde kirli sakalda gayet hoş duracaktır. Sarı dağınık kısa saç erkek kategorisi içerisine bu modeli görebilmemiz mümkündür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                             Mohawk Kısa Saçlar

Yüzünüzün olgun değilde daha bebeksi şekilde ortaya çıkmasını istiyorsanız o halde bu modelin tam size göre olduğunu söylemek isteriz. Sarı saç modelleri arasında farklı ve ilgi çekici olmayı başarıyor. Modelde saçın yan kısımları tıraşlı şekilde olurken üst tarafında ise yanlarda daha uzun saç yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  11.988

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.481

  Oğluma Güzel Sözler

  2.188

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.485

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.