Sarı Saç Modelleri

Saçlar, görünüm bakımından oldukça önemlidir. İster siyah saçlı isterseniz de sarı saçlı olun en havalı saç modellerine başvurduğunuz zaman daha iddalı görünmeniz kaçınılmaz olacaktır. Ülkemizde sarışın erkeklerde bulunuyor. Bu erkekler sarı saçlarına yakışır modelleri tercih ederse daha fazla sempatik görünmeye başlamış olacaktır. Sarı saçlar diğer saçlara oranla daha fazla dikkat çekici özeliğe sahiptir. Bu nedenle sarı saçlarınıza daha uygun modelleri ortaya çıkarmanız gerekiyor.

Sizler için Bir kaç resim ekledim.

 

 

 

 

 

 

                                                               Sarı Dağınık Kısa Saçlar Erkek

Sarı saçlara sahip olan erkeklerin tercih ettiği ve severek kullandığı modellerden birisidir. Hem kısa hem de dağınık özelliğe sahip olan bu saç modelinin de sarışın erkeklerde ayrı bir dikkat çekici durduğunu söylememiz gerekiyor. Fakat bu modelin daha çok kirli sakalla daha çok güzel gittiğiniz söylememiz gerekiyor. Eğer ki kirli sakallarınız var ve saç modeliniz de bu şekildeyse o zaman tadından yenmeyecektir. Bu tarz saç modelini düşünen erkeklerin yüzünde kirli sakalda gayet hoş duracaktır. Sarı dağınık kısa saç erkek kategorisi içerisine bu modeli görebilmemiz mümkündür.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                             Mohawk Kısa Saçlar

Yüzünüzün olgun değilde daha bebeksi şekilde ortaya çıkmasını istiyorsanız o halde bu modelin tam size göre olduğunu söylemek isteriz. Sarı saç modelleri arasında farklı ve ilgi çekici olmayı başarıyor. Modelde saçın yan kısımları tıraşlı şekilde olurken üst tarafında ise yanlarda daha uzun saç yer alıyor.