6 ay önce
6 ay önce

Şeftali Suyu Kaç Kalori

1 su bardağı şeftali suyu kalori: Bir su bardağı net 200 gramdır. Bu da 86 kalori eder.

Şeftali suyunun besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 9.54(g
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.73(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.08(g)

Şeftali suyu Kilo yapar mı: Meyveler nasıl faydalı ise suları da oldukça faydalıdır. Aynı şekilde besin değerleri azdır. Bundan dolayı zayıflama döneminde olan kişilerin diyet listelerinde meyve sularını eklemeleri uygun olacaktır. Yani diyebilir ki meyve sularının kilo alımına bir etkisi yoktur. Vücuda herhangi bir etkisi yoktur. Rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Şeftali suyu Faydaları ve Zararları neler: Meyvenin olduğu kadar suyununda yararı vardır. Yaz mevsiminin sevilen meyvesidir. A, B  ve C vitaminlerini bünyesinde barındırdığından potasyum ve vitamin deposudur. İnsan vücuduna muazzam bir enerji sağlar. Direnci arttırır. Sindirim sisteminin işini kolaylaştırır ve kabızlığı önler. Böbrek taşının düşürülmesinde de kolaylık sağlamaktadır. Doğal bir idrar sökücü etkisi vardır. Basur gibi hastalıklara olumlu alternatifler sağlar. Ağız kokusunu giderme de oldukça başarılıdır. Bayanlar bu fayda sizler için. Cildin güzelleşmesini sağlamaktadır.

Paylaşın

Views
  11.935

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.436

  Oğluma Güzel Sözler

  2.171

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.519

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.479

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.