6 ay önce
6 ay önce

Şekerli Çay Kaç Kalori

1 adet fincan(normal) şekerli çay kaç kalori: Çok az bir besin değerine sahiptir. Bir fincanı 150 gramdır, bu da 12 kalori eder.

Şekerli Çay besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 1.96(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.10(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.00(g)

Şekerli Çay Kilo yapar mı: Çay içmek Türk insanın vazgeçilmez bir alışkanlıktır. Şekerli olarak tüketmek fazlalıklarından kurtulmak isteyenler için faydalı olmayacaktır. Çünkü şeker göbek kısmında kilo alımına neden olmaktadır. Eğer alıştıysanız ve vazgeçemiyorsanız, şeker miktarını azaltabilir, ya da tatlandırıcı kullanabilirsiniz.

Şekerli Çay Faydaları ve Zararları neler: Uzmanlar, tüketimi konusunda bilinçli davranılması konusunda uyarıyor. Fazla tüketildiği takdirde uykusuzluk, kalp ritminde bozukluklar gibi bir çok hastalığa neden olabilir. Ne kadar az o kadar faydalı. Günde en fazla 4 bardak içmek uygundur. Bundan sonrası fuzuli olacaktır.

Paylaşın

Views
  11.935

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.440

  Oğluma Güzel Sözler

  2.171

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.519

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.479

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.