7 ay önce
7 ay önce

Sevgili bulduktan sonra vazgeçeceğiniz teoriler

Herkesin yalnız olduğu dönem de arkadaşlar arasında elbette uzun vakitler yaşanmaktadır. Fakat, sevgili bulduktan sonra bu tür alışkanlıklardan elbette vazgeçmeniz gereklidir çünkü ilişkiler artık günümüz de tek taraflı değil tamamen çift taraflı yürütülmektedir eğer ki bu özelliklerden bahsedeceksek sizlere ilk olarak. Kankalarınıza, arkadaşlarınıza ayırdığınız uzun vakitler kısalacaktır ve bu hoş görüntü bırakmayabilir arkadaşlarınız tarafından, Aa bak sevgili buldu bizi unuttu gibi laflara alışık olunuz.

Sevgili hariç tüm karşı cinslerden vazgeçmeniz gereklidir aksi takdir de sevgiliniz canınızı okuyabilir. Aslında erkekler tarafından bakılacak olursa, kafanıza göre takılma gibi durumlar söz konusu olacaktır. İstediğiniz zaman da uyanmalara veda edecekseniz zira sevgiliniz her an mesaj atabilir veya buluşma günün de deli gibi uyuma hevesi kalmayacaktır erken saatler de uyanacaksınız ve hazırlıklara başlayacaksınız fakat erkekler de bu durumlar böyle değildir günümüz Türkiye’sin de 1 dakika da hazırlanan erkekler de mevcut önemli olan bayanlar için zaman ayırabilen erkekler. Herşeyi tek kişilik değil artık çift kişilik düşünmeniz lazımdır bunu yersem sevgilime de vermek zorunda mıyım? Gibi deli sorular aklınızı tırmalayacaklardır ve bu sorulara çözüm bulmak ise imkansız. Kızlar tarafından en beğenilmeyen ve vazgeçilmesi zor olacak şartlar da ise ilk sıramız da deli gibi kendi kafanıza göre alışveriş yapmak. Giyindiğiniz her kıyafete karışacak bi sevgiliniz olacaktır ve muhtemelen bu her erkekler için geçerli.

Paylaşın

Views
  15.479

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.756

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.167

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.