9 ay önce
9 ay önce

Sevgiliyi Etkileyen Sözler

Sevgiliyi Etkileyen Sözler için Çoğu zaman sevgiliye güzel hoş kelimeler , etkileyici sözler , güzel hitaplar bulmak oldukca çok zor olur .

 

• Beni bu hayatta ancak sen teselli edebilir ve bana o güveni sen yaşatabilirsiniz. Bunun için demem o ki benim yanımda kalıcılığın sonsuz olsun, ömrüm seninle bugünlerdeki kadar mutlu huzurlu olsun.

 

• Kalbini kıracağımdan çok korkuyorum. Bu yüzden kelimeler boğazımda düğüm oluyor, içim ile savaşıyor ve kavga ediyorum. Bütün bunları sebebi ağır basan sevgimden kaynaklanıyor. Sen benim hiç solmayacak çiçeğimsin.

• Eğer gerçek bir sevgi varsa insanın hayatında onu ne kadar yıpratırsan yıprat o hep en taze sevgi olarak kalacak ve bu yaptıklarını esip geçecektir. Ama eğer bu aşkın içinde sevgi yoksa ne kadar zorlarsan zorla en küçük kavga da sonu hüsran olacaktır. Bu da sadece insanı yaralayacaktır. Bunun için insanın hayatında hiç tükenmeyen aşklar olmalı ki sarıldığında o sıcaklığı her daim hissedebilsin.

• Bazen aşkı yemek, yemek kadar su içmek kadar hayat verir insana. Yokluğunda insan aç ve susuz ve tatsız yaşar.

• Gül kadar güzel tek kokan şey sevginin yansımalarıdır. Sen bana hem bir gül kadar güzel bakıyor hem de varlığın ile huzurun en güzel kokusunu hissettiriyorsun.

 

• Her güzel düşüncemde aklıma ilk gelen insan olduğun ve varlığın ile bana huzuru doyasıya yaşattığın için sana minnettarım.

• Özlem nedir biliyor musun? Sevgilisinin yanında olmadığı bir dakika da bile içinin acımasıdır.

• Dünya’da bir güzellik varsa senin bana olan sıcak bakışın ve içten gülüşündür. Ben o gülüşü her gece rüyalarımda görüyorum ve güne her uyandığımda senin varlığın ile mutluluğu en derinden yaşıyorum.

• Eskiden aşk diye bir şey yok derdim. Ta ki seni görene kadar. Aşk insanın umutla bekleyişi sevgisini en derinden hissetmesiymiş. İşte ben senin yanında iken aşkın güzelliğini fark ettim ve sana âşık olduğumu anladım.

 

 

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • Koryahan

  Mayıs 24, 2018 - 8:42 pm

  Harika olmuş . 1 kaç kere de duygulandıran beklediğimin üstünde bir yazı olmuş

Views
  11.986

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.476

  Oğluma Güzel Sözler

  2.186

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.485

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.