7 ay önce
7 ay önce

Seyrek Saçlı Erkek Saç Kesim Modelleri

Seyrek Saçlı Erkek Saç Kesim Modelleri

Saç dökülmesi bütün insanların sorunu olmasına rağmen erkekler bu konuda çok daha fazla sorun yaşamaktadırlar. Bazı erkekler de genlerinden kaynaklı bir durum olarak seyrek saçlı olabilmektedirler Günümüzde saçları dökülen erkeklerini bu saç dökülmesini durdurmak pek mümkün olmadığı için seyrek saçlı erkek saç kesim  modelleri arasından seçim yaparak kullanmaları en azından saçları seyrek olduğu için keyiflerinin kaçmasını ve ayrıca da kötü görünmesini engelleyecektir. Bu şekilde saçları seyrek olan erkeklerin tercih etmesi gereken modellerin başında kısa saç modelleri gelmektedir çok kısa bir şekilde kesilen bu saçlar her tarafı aynı dolgunlukta göstereceği için dökülme sonucu açılmış olan bölümler dikkat çekmeyecektir.

 

 

Seyrek Saçlarda Kusursuz Görünebilir

Çok kısa saç modellerinden hoşlanmıyorsanız dağınık saç modelleri de sizin için yararlı olabilecektir.  Yanlarını kısa kestireceğiniz saçlarınızın üst kısmını uzun bıraktığınız takdirde seyrek olan tarafa doğru tarayabilir ve bu bölgenin görünmesini engelleyebilirsiniz. Seyrek saçlı erkek saç kesim modelleri arasında katlı saç kesimleri de faydalı olabilmektedir katlı kesimlerde saçlar çok daha fazla dolgun görüneceği için saçlarınız sizin ve etrafınızda olan bayanların da hoşuna gidecektir.  Seyrek saçları arka ve yan kısımlarını kısa kestirdikten sonra üst kısmını da biraz uzun kestirerek daha güzel bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saçlarınız Seyrek Diye Üzülmeyin.

Seyrek saçlı erkek saç kesim modelleri de artık pek çok seçenek sunmaktadır burada sizler için bu saç modellerine ait resimler paylaştık ve siz bu resmiler arasından seçim yapabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken noktalar var elbette. Mesela kafa şekliniz çok önemlidir küçük bir kafanız ve minyon bir tipiniz var ise bu kabarık duracak katlı modelleri seçmemelisiniz. Yine büyük bir kafanız varsa da kısa modelleri tercih etmelisiniz. Yani saç modeli seçerken pek çok şeye aynı anda dikkat etmeniz gerekmektedir bu nedenle sizin gözünüzden kaçacak bir şey olabileceği için buradan seçeceğiniz modeli öncelikle kuaförünüze göstermeli ve daha sonra da onun da onayını aldıktan sonra saçlarınızı kestirmelisiniz.  Aksi takdirde yanlış bir model ile kestireceğiniz saçlarınız uzatmak için beklerken zor günler geçirebilirsiniz. Burada bu durumu yaşamamanız için sizlere faydalı bilgiler paylaşmaya çalışmaktayız. Resimleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve seyrek olan saçlarınızın hangi bölgelerinin daha çok döküldüğüne dikkat ettikten sonra model seçimi yapmalısınız merak etmeyin seyrek saçlı olmak kel olmak demek olmadığı için yine de şanslısınız ve bu saçları daha fazla gösterecek saç modelleri bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  10.985

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.972

  Oğluma Güzel Sözler

  1.927

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.