4 ay önce
4 ay önce

Şık Dekorasyon Fikirleri

Capcanlı dekorasyon modelleriyle evinizi tasarlayın, evinizi cıvıl cıvıl renklerle şekillendirerek yeni yılın dekorasyon modasına sizde katılın. Bu yıl genelde açık renkler moda olacak, cıvıl cıvıl genç odaları, ferah salonlar ve beyaz renklerle süslenmiş oturma gruplarıyla sizde evinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Mobilyalarda tek renk kullanmaktan vazgeçin, artık en az üç renk kullanılan mobilyaları tercih etmelisiniz, özellikle açık renkler ilk başta beyaz, yeşil, açık deniz mavisi, pembe, sarı ve açık mor rengi mobilyalarda çokça kullanılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  5.060

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  2.951

  Oğluma Güzel Sözler

  952

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  533

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  396

  Oval Yüz Şekline Göre Erkek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.