4 ay önce
4 ay önce

Sitenize neden yabancı hit geliyor?

İnternette gezinirken denk gelen web sitesi sahiplerinin kafasındaki net bir cevap bunulmamış internet siteme neden bilmediğim sebepsiz bir şekilde yabancı hit geliyor sorusu. Bu sorunun bir kaç cevabı olabilir.

İlk olarak web sitenize bir şekilde seo çalışması yaptırdıysanız ve paravan bloglar veya backlinkler yabancı kaynaklı sitelerden alınmış olabilir. Hit gönderen yabancı kaynaklı sitelere de eklenmiş olabilir sayfanız.

Bu siteme neden yabancı hit geliyor sorusunun ilk cevabı olabilir bunun eğer çok aşırı spam şeklinde değilse anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum. Trafik kotanız içinde bir saldırı şeklinde olmadığı sürece günlük 100-200 ziyaretçinin bir zararı olmayacağı kanaatindeyim. Eğer böyle birşey olmadığından eminseniz sitenize yabancı hit gelmesinin ikinci sebebi Türkiye’de yaygın vpn kullanımı sebebiyle Türk ziyaretçileri yabancı olarak görmeniz olabilir.

Paylaşın

Views
  5.119

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  2.966

  Oğluma Güzel Sözler

  967

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  550

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  413

  Oval Yüz Şekline Göre Erkek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.