7 ay önce
7 ay önce

Smart Board Fiyatları

Smart Board yani akıllı tahtalar, günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Akıllı tahtalar içerisinde yüklü olan programları sayesinde hem daha kolay hem de çok daha eğlenceli bir şekilde ders işleme imkânını eğitimcilere sunmaktadır. Akıllı tahtalar sayesinde kara tahtalar ortadan yavaş yavaş kalmakta ve teknolojinin sağlamış olduğu konfor kullanılmaya başlanmaktadır.

Akıllı tahtalar içerisindeki programlar, özellikler ve ebat ile değişik fiyatlarda piyasada bulunmaktadır. Akıllı tahtalar içerisinde PowerPoint, Word, Exel, PDF ve benzeri dosyalarınızı rahatlıkla kullanmak ve internette gezinmek için programlanmıştır. Bu özelliklere sahip bir akıllı tahta tabii ki kaliteye göre ortalama 3000 TL ile 7000 TL arasında değişim gösterebilmektedir. Daha büyük boyutlarda ve çok daha zengin program içeriğine sahip bir akıllı tahtanın fiyatı da yaklaşık 10000 TL’sine kadar çıkabilmektedir.

Akıllı tahta fiyatları normal bir kara tahtaya nazaran çok daha pahalı olsa da kullanışlılığı ve eğitime katkısı sayesinde hemen hemen her okulda tercih göstermektedir. Öğrenciler bu tahtalar sayesinde öğrenim süreçlerini hızlandırarak geleceğe daha parlak gençler olarak çıkacaklardır.

Paylaşın

Views
  15.134

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.607

  Oğluma Güzel Sözler

  2.986

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.125

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.679

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.