6 ay önce
6 ay önce

Taç Örgülü Uzun Saç Modelleri

2021 yılında saçınızda farklılık istiyorsanız Taç Örgülü Saç Modellerine göz atmanızı isteriz. Değişik Taç Örgüsü Saç Modelleri size farklı bir hava katacak. Evde yapımı çok basit olan bu model bakımlı ve güzel görünmenizi de sağlayacak. Her şekilde kullanabileceğiniz sokak modasında, gece bir yerlere gittiğinizde hatta plajda bile rahatlıkla kullanacağınız bu saç modeli tarz bayanların tercihi.

 

 

 

Nasıl yapıldığını kısaca anlatalım sizde evde deneyin ve bir iki yapmaya elinizin ne kadar çabuk alıştığınızı göreceksiniz.

 

 

 

Saçınızı sağ kulak kısmından sol kulak kısmına kadar ayırın. Örgüye başlayacağınız kısımdan bir tutam saç alarak normal olarak 1-2 örün. Daha sonra alın kısmı tarafından her örgü esnasında bir tutam alarak bir tur atın. Aldığınız tutamların birbirine eşit olmasına dikkat edin. Sağ kulaktan sol kulağın sonuna kadar bu işlemi tekrarlayın. Alın Kısmındaki örgü işlemi bittikten sonra isterseniz orada bağlayıp bırakabilir yada örgüye devam edip aşağıya kadar uzatabilirsiniz. Karar sizin. Kısa Saç Taç Örgü Modelleri de gayet şık oluyor.

 

İllaki Taç Örgüsü uzun saça yapılacak diye bir şey yok saçınız kısa ise bu işlemi sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Bayanlar bu İşlem çok kolay denemeye ne dersiniz. Güzel ve bakımlı olmak için biraz zaman harcayalım.

 

Taç Örgülü Uzun Saç Modelleri Resimlerimiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  11.988

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.482

  Oğluma Güzel Sözler

  2.188

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.485

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.