6 ay önce
6 ay önce

Tema değişikliği ve seo üzerindeki etkisi

Web sitenizde bulunan içerik asıl konu iken tabiki web sitenizin kodlama yapısı da en az bir okadar önemli bir faktör. Peki wordpress tema seo ilişkisi nedir?Sadece wordpress ile ilgili değil genel olarak tema değiştirmenin vbulletin sistemlerinde de düşüşlere sebep olduğu bilinmektedir. Hazır altyapılı bir sistem olmasa bile sistem-tasarım kodlama değişiklikleri web sitesi üzerinde belli süreli de olsa olumsuz etkiler yaratabilmektedir peki ne yapmalı ilelebet aynı tasarım-tema üzerindemi kalıcaz?

Tema değişikliği çopu kişi tarafından olumsuz olarak görülse de aslında eski temanızın kodlama yapısı arama motorlarının hoşuna gitmeyecek şekilde ise yeni tasarım daha yararlı olur. Sık sık tema değiştirmek yerine temiz kodlamaya sahip arama motoru dostu temalar seçilip istikrarlı olunmalı. Düşüş etkisi ise tema değişikliğinden sonra index hızınıza bağlı olmak ile beraber 3-4 gün içinde yeni temanız tamamen index alana kadar seoya olumsuz bir etki sağlayıp çok kısa süreli bir düşüş sağlar.

Paylaşın

Views
  11.935

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.438

  Oğluma Güzel Sözler

  2.171

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.519

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.479

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.