6 ay önce
6 ay önce

Ücretsiz mesajlaşma yapacağınız 5 mobil uygulama

Günümüzde SMS devrimi artık sona erdi ve akıllı telefonlar ile beraber sunulan pek çok ücretsiz mesajlaşma programı sunulmaya başlandı! Artık birçok kişi, düşük internet paketi kullanım oranı ile bu tip mesajlaşma programlarını tercih etmeye başladılar. Biz de, sizlere araştırmalarımız sonrası sunacağımız en iyi 5 mesajlaşma uygulamasını tanıtacağız.

 

 1. Whatsapp
 2. Bip
 3. Facebook Messenger
 4. Line
 5. Viber

 

Bu programlar, şuan Dünya genelinde en çok tercih edilen 5 mesajlaşma programıdır. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra, birçoğu üyelik gerektirmez. Bir tek Facebook Messenger programı sizlerden Facebook üyeliği talep etmektedir. Bunun yanı sıra Whatsapp gibi mesajlaşma platformları, kurulum için kısmen adımları tamamlamanızı talep etmektedir.

Paylaşın

Views
  11.943

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.445

  Oğluma Güzel Sözler

  2.174

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.522

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.480

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.