Ülkemizdeki amatör balıkçılık

Pek çok dünya ülkesine göre çok geniş imkânları bulunan Türkiye, deniz ürünleri bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmasının yanında beslenme düzenlerinde balık çok fazla tercih edilmemektedir.

 

Son zamanlarda artan sağlıklı beslenme bilinçlenmesi ile balık önem kazanmaya başlamış olsa da yine de özellikle Avrupa ya nazaran amatör balıkçılıkta ta ticari alanlarda çok gerilerde yer almaktayız.

Ülkemizi çepeçevre kuşatan denizlerin yanında gölleri ve akarsuları ile de amatör balıkçılar için çok fazla saha bulunmakta, hobi olarak avlanan balık tutkunları için seçenekler oldukça geniş olmaktadır.

Paylaşın

Views
  16.074

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.975

  Oğluma Güzel Sözler

  3.250

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.746

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.