5 ay önce
5 ay önce

Ünlü Erkek Saç Modelleri

Ünlü Erkek Saç Modelleri

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ünlü insanların her yaptığı ve her giydiği takip edildiği ve taklit edildiği gibi saç modelleri de taklit edilmekte ve özellikle genç erkekler bu saç modellerini kestirmek ve bu ünlü erkekler saç modelleri kestirerek onlar gibi görünmek istemektedirler. Bu nedenle de ünlülerin tercih ettiği saç modelleri çok fazla erkek tarafından kullanılmaktadır. Günümüzde ünlü erkekler arasında en çok tercih edilen modellerin arasında yanların geriye doğru düzgünce tarandığı ve üst kısmının hafif bir bombe verilerek fön çekilerek yana yatırılması sonucu olan saç modeli tercih edilmektedir. Bu saç modelini genç ünlülerde görebildiğimiz gibi daha büyük olanlarda da görmekteyiz. Ayrıca bundan başka pek çok ünlü erkek kendilerine karizmatik bir hava vermekte olan samuray saç modelini tercih etmektedir. Bu saç modelinde ise saçlar tamamen arkaya doğru taranmakta ve bunun bozulmaması için de şekillendirici kullanılmaktadır.

 

 

 

Siz de Ünlü Erkekler Gibi Görünebilirsiniz

Ünlü erkekler kendi stillerini oluşturmak ve onlara uygun saç modelini bulabilmek için sizler gibi araştırma yapmaktadırlar. Sonunda da öyle bir saç modeli kullanmaya başlıyorlar ki genç kızların gönlünü sadece saçları ile çalabiliyorlar. Elbette sizler de onlar gibi genç kızların ilgisini üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu nedenle Lucky Blue Smith gibi gür saçlarınız var ise onun kullandığı saç modelini kullanabilirsiniz. Her şeyden önemli olan onlara benzemeniz değil kendi tarzınızı oluşturmanız olacaktır bunu unutmayın ünlü erkeklerin saç modelleri size ilham verebilmelidir ama aynısını kullanmak zorunda değilsiniz. Sonuçta siz kendinize özel bir insansınız ve bunun içinde sizin kendinize özel bir saç stiliniz olmalıdır.

 

 

 

Ünlü Erkeklerin Saç Modelleri Çok Trend

Kısa saç modelleri de ünlü erkekler tarafından kullanılmakta ve David Gandy gibi sizde oldukça kısa modelleri tercih edebilirsiniz ya da son zamanların trend modeli olarak öne doğru taranmış olan üst bölümü bir gözü kapatacak şekilde yana taranmış modelleri de tercih edebilirsiniz. Her şey gibi kuaförlük mesleği de çok gelişti ve bu artık resmen bir sanat halini almış olan saç kesimi ünlü erkek saç modelleri de bu kuaförlerin yarattığı saç modelleri arasından çıkmaktadır. Sizler de bu ünlü insanların kullandığı saç modelleri arasından seçim yapabilirsiniz bunun için bizler burada sizlere bu ünlü insanların kullandıkları saç modellerinin resimlerini yayınlıyoruz ve siz de kendinize uyacağına inandığınız saç modelini kestirebilir ve kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • Hakkı ulaşdemir

  Ağustos 14, 2018 - 11:05 am

  Ünlü Erkek Saç Modelleri 3 olan resimi beğendim tarz olmuş.

Views
  10.984

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.972

  Oğluma Güzel Sözler

  1.927

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.