7 ay önce
7 ay önce

Usb Hata Ayıklama Modu Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Usb Hata Ayıklama kısmına Menü>> Ayarlar>> Uygulamalar >> Geliştirme kısmında bulabilirsiniz. Peki ne işe yarıyor ?

Usb Hata Ayıklama

Bu hata modunu 4.2 kullanıcıları göremiyor ve haliyle etkinleştiremiyor. Fakat çok basit bir işlemle etkinleştirebilirsiniz. Menü > Ayarlar > Hakkında kısmına geldikten sonra yapı numarası yazan yere 5-9 arası dokunun bir şey çıkacak 3-5 kere dokunun Usb Hata ayıklama modunuz açıldı

Android cihazınız varsa ve bu telefona root atmayı denemiş iseniz kesinlikle bu terimi duymuşsunuzdur. Bu özellikliğin görevi Android cihazınızla SDK arasında bağlantı kurmak. SDK ise Android Yazılım Geliştirme’dir. Yazılım bilmiyorsanız hiç bulaşmayın sadece Root yapmak için kullanmanız yeterli olacaktır.

Usb hata ayıklama modu , brick olmuş (Açılamayan ) Telefonlarınızı bir kaç komutla açmanızı sağlar. Bunları genellikle telefon tamircileri kullanıyor. Usb Hata Ayıklamayı Root içinde kullanabilirsiniz. Eğer fazla kullanmıyorsanız kapatın. Gerektiğinde açmanız daha iyi olur.

Paylaşın

Views
  15.759

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.866

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.241

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.